Sīkdatņu izmantošanas politika

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts Jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu tīmekļa vietni, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt ltab.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

 

Kam tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.

 

Sīkdatņu pieņemšana

Izmantojot tīmekļa vietni ltab.lv, Jūs piekrītat, ka mēs:

  • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu;
  • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni;
  • individuāli pielāgojam vietni atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc Jūsu pēdējā apmeklējuma.
  • Ar sīkdatņu palīdzību ltab.lv tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

 

Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu

Ja nevēlaties, lai Jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt “Nekad nepieņemt sīkdatnes”. Tad netiks saglabāta neviena ltab.lv sīkdatne, tomēr Jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, Jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org

Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no Jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.youronlinechoices.eu

 

Informācija par ltab.lv lietotajām sīkdatnēm

Ir daži tīmekļa ārpakalpojumi, kas mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes:

 

Adform

reklāmpakalpojumu platforma, kas vāc datus, lai vērtētu reklāmu efektivitāti un tīmekļa vietnes lietotāju uzvedību saistībā ar saņemto reklāmu. Adform tiek izmantots arī tam, lai atklātu interesi par noteiktiem piedāvājumiem un atbilstošajai mērķauditorijai parādītu vairāk piemērotu reklāmu. Adform nereģistrē nekādus personas datus, un visi apkopotie dati ir anonīmi. Plašāka informācija par Adform apkopojamajiem datiem ir pieejama tīmekļa vietnē http://site.adform.com/privacy-policy/en/.

 

Google Analytics

Tas ir tīmekļa vietnes lietojuma analīzes rīks, kas apkopo datus par tīmekļa vietnes izmantošanas veidiem. Tiek saglabāta informācija, piemēram, par vietnes apmeklēšanai izmantoto datoraparatūru un programmatūru, apmeklētajām lapām un lietotāja apmeklējuma ilgumu.

 

Google tagu pārvaldnieks

Tas ir skriptu/vaicājumu apstrādes rīks, kas ļauj pārliecināties par to, ka lietotāja pārlūks ātri ielādē ltab.lv tīmekļa vietni.

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.