“Saskaņotais paziņojums Tev vienmēr līdzi!” (2024)

20.05.24

Zem foto paraksts: Foto – Roberts Blaubuks

Lai mudinātu autovadītājus pēc CSNg vairāk izmantot Saskaņotos paziņojumus un skaidrotu to pareizu aizpildīšanu, LTAB 2024.gada martā un aprīlī īstenoja informatīvo kampaņu, kuras laikā realizēja gan dažādas komunikācijas aktivitātes, lai vairāk informētu par Saskaņotā paziņojuma priekšrocībām, gan paplašināja drukāto paziņojumu pieejamību, kā arī pilnveidoja elektronisko Saskaņoto paziņojumu
Kampaņas laikā Modes un dzīvesstila tirdzniecības centrā “Spice” bija izvietota interaktīva ekspozīcija, kas ļāva apmeklētājiem iepazīties ar to, pie kādiem apstākļiem iespējams aizpildīt Saskaņoto paziņojumu, to pareizu aizpildīšanu, un tipiskākajām kļūdām, ko pieļauj autovadītāji aizpildot Saskaņoto paziņojumu.

Kampaņas mājaslapa: www.ltab.lv/spapp

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.