Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

LTAB: Lielveikalu stāvvietās jāuzlabo transportlīdzekļu kustība

16.05.12

 Šodien, 16.maijā notika Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) rīkotā preses konference veltīta satiksmes organizācijas uzlabošanai lielveikalu autostāvvietās. Preses konferencē tika uzsvērts, ka situācija ir samilzusi gan no autovadītāju skatu punkta, gan atbildīgo institūciju, kurām ir atšķirīgi viedokļi par stāvvietās notikušo avārijas iemesliem. Tomēr kā norāda LTAB par vislielāko cēloni situācijas interpretācijām kalpo fakts, ka lielā daļā lielveikalu autostāvvietās nav precīzi apzīmēts, kur sākas stāvvieta, kuri pievedceļi attiecas uz stāvvietas teritoriju un kuri nē, turklāt atsevišķās vietās zīmju iztrūkst vispār, kā rezultātā rodas avārijas situācijas.

PDF

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu