Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

В прошлом году уменьшилось количество ДТП, вызванных незастрахованными транспортными средствами

02.04.19

Обобщенная статистика Латвийского бюро страховщиков транспортных средств (далее – LTAB) свидетельствует, что в прошлом году уменьшилось количество дорожно-транспортных происшествий (далее – ДТП), вызванных незастрахованными транспортными средствами. Если в 2017 году 1,24% всех зарегистрированных ДТП было вызвано транспортными средствами без ОСТА, то в 2018 году таковых было 1,11%. По оценкам LTAB, общее количество незастрахованных транспортных средств на латвийских дорогах составляет 1-1,5%.

Карта ДТП

Pielikumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu