Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Kā tiek aprēķināta Bonus-Malus klase?

Aprēķinot Bonus-Malus klasi tiek skatīta apdrošināšanas vēsture par pēdējiem 11 gadiem. Katru gadu no vēstures tiek dzēsts viens vecākais periods un tā vietā nāk jaunākais. Tālāk skatās 11 periodus, kurus var ieskaitīt, kurus nevar un kuros ir bijis negadījums. Lai periodu varētu ieskaitīt, kā pozitīvu, tajā ir jābūt vismaz 275 apdrošināšanas dienām un nedrīkst būt izraisīti ceļu satiksmes negadījumi. Tad pie 6. jaunslēguma Bonus – Malus klases ir jāpieskaita visi “+” un jāatskaita “-“ (ja tādi ir) un tiek iegūta aktuālā Bonus-Malus klase.

Bonus-Malus klases tiek rēķinātas tikai Latvijā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Līdz ar to, ja transportlīdzeklis ir reģistrēts ārvalstī, Bonus-malus klase šim transportlīdzeklim netiks noteikta.

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu