Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Prasības pretendentiem iesnieguma iesniegšanai

Kārtība, kādā pretendents, kurš vēlas pieteikties sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas eksperta sertifikāta iegūšanai, iesniedz iesniegumu (saskaņā ar Noteikumu 6.punkta prasībām):

„6.Persona, kura vēlas iegūt sertifikātu (turpmāk – pretendents), iesniedz Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā rakstisku iesniegumu (ar norādi “Sertificēšanas komisijai”) un šādus dokumentus:
6.1.pases kopiju (uzrāda oriģinālu vai notariāli apliecinātu kopiju);
6.2.izglītības dokumentu kopijas (uzrāda oriģinālus vai notariāli apliecinātas kopijas);
6.3.profesionālās darbības aprakstu;
6.4. apliecinājumu, ka pretendents nav izdarījis tīšu noziedzīgu nodarījumu vai ka tam sodāmība ir dzēsta vai noņemta likumā noteiktajā kārtībā;
6.5.divas fotogrāfijas.”

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu