eksperiments

Mēs iegādājāmies auto pēc smaga ceļu satiksmes negadījuma un atdevām to prasmīgajām rokām. Vairāku nedēļu garumā meistari strādāja, lai parādītu, cik liels mēdz būt vizuālais apmāns. Automobili salabojām – tas izskatās nevainojami un ripo. Taču arī meistari paši atzīst, ka auto pēc avārijas vairs nekad nebūs tikpat drošs kā pirms avārijas.

PIRMS:

Deformēti: lonžerons, motora pārsegs, kreisais spārns, kreisās puses šofera durvis, kreisās puses pasažiera durvis, slieksnis izrūsējis un pie trieciena deformējies, aizmugurē korozijas bojāts stūris, sasists vējstikls.

PĒC:

Lonžerons iztaisnots ar piesiešanu pie koka un mašīnas raustīšanu ar kravas mašīnas palīdzību. Sekas: deformēta automašīnas konstrukcija nākamajā avārijā vairs nebūs izturīga. Tas tieši apdraud braucēju dzīvības. Nenoregulēta savirze automašīnu velk uz pretējās joslas grāvi, palielinot riepu nodilumu.

Nomainīti: motora pārsegs, kreisais spārns, kreisās puses šofera durvis, kreisās puses pasažiera durvis, vējstikls. Slieksnis aizpildīts ar celtniecības putām, kas pēc sacietēšanas nogrieztas ar nazi un nošpaktelētas. Veikti vizuāli uzlabojumi: logi tonēti ar plēvi, uzlikti dekoratīvie vieglmetāla diski. Automašīna ir pārkrāsota un profesionāli nopulēta, kas rada iespaidu, ka tā ir perfekta. Tas pats ir izdarīts plastmasas detaļām, kas vizuāli izskatās nevainojami.

Pārliecinies!

Pirms automobiļa iegādes pārliecinies par tā drošu tehnisko stāvokli un veic detalizētu automobiļa vēstures pārbaudi uzticamajos resursos.

Pārbaudi, kas slēpjas aiz tava sapņu auto ādas ar LTAB OCTA aplikāciju vai mājaslapā www.ltab.lv.

Šeit varēsi iegūt datus par reģistrētajiem (kopš 1997. gada) OCTA gadījumiem, kas notikuši gan Latvijas teritorijā, gan ārvalstīs, par periodu, kad transportlīdzeklis ir reģistrēts Latvijā.

Datu iegūšanai nepieciešams zināt transportlīdzekļa šī brīža reģistrācijas un reģistrācijas apliecības numurus. Ja šie dati sludinājumā nav norādīti, prasi tos pārdevējam.

Atceries – kampaņas laikā datus par automobili vari noskaidrot bez maksas.

Ievadi datus un pārliecinies par auto vēsturi!

Lejuplādē aplikāciju bez maksas