Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Sargi sevi un citus ar OCTA! (2008)

13.02.08

Katru dienu uz Latvijas ceļiem notiek satiksmes negadījumi, kuros cieš cilvēki transportlīdzekļi un to manta.

Lai izglītotu sabiedrību par tās tiesībām pēc iekļūšanas ceļu satiksmes negadījumā un ceļu satiksmes negadījumos cietušie apzinātu savas iespējas saņemt kompensāciju konkrētos gadījumos, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) rīko sociālu kampaņu „Sargi sevi un citus ar OCTA!”.

Kampaņas mērķis ir atgādināt sabiedrībai par OCTA būtību – daļā pasaules valstu pēc līdzīgiem principiem izveidotu sistēmu, kas aizsargā ceļu satiksmes negadījumos cietušo intereses un tiem atlīdzina satiksmes negadījumā radušos zaudējumus personai, transportlīdzeklim un mantai.

Kampaņas „Sargi sevi un citus ar OCTA!” organizētājs ir LTAB. Tā tiek finansēta no Ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu