„Pārliecinies, vai Tev ir OCTA!” (2010)

13.02.10

Lai samazinātu to transportlīdzekļu skaitu, kas piedalās ceļu satiksmē bez OCTA, un izglītotu transportlīdzekļu īpašniekus par iespējamām sekām (regress par cietušajiem atlīdzībās izmaksāto summu no OCTA garantijas fonda, tiesiskā atbildība, u.t.t.), ja to piederošajam transportlīdzeklim nav OCTA, bet tas piedalās ceļu satiksmē un ir atbildīgs par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) rīko sociālu kampaņu „Pārliecinies, vai Tev ir OCTA!”.

Vienlaikus LTAB aicina transportlīdzekļu īpašniekus, pievērst pastiprinātu uzmanību OCTA līguma darbības termiņam, lai neaizmirstu savlaicīgi iegādāties OCTA līgumu.
Kampaņas „Pārliecinies, vai tev ir OCTA!” organizētājs ir LTAB. Tā tiek finansēta no Ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu