Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Brauc droši ar OCTA! (2011)

13.02.11

Ikviens autovadītājs labprāt izvairītos no īstermiņa neērtībām, kuras var rasties ikdienas dzīvē saistībā ar OCTA trūkumu (piemēram, regulāri naudas sodi, bailes katru reizi braucot garām policijas automašīnai vai ceļa malā pamanot fotoradaru, iespējama naudas izspiešana no kāda it kā sabojātas automašīnas vadītāja utt.). Tādēļ kampaņā „Brauc droši ar OCTA!” auto īpašnieku uzmanība vairāk vērsta nevis uz ilgtermiņa sekām, bet gan īstermiņa neērtībām gadījumos, kad tiem nav laikus iegādāta OCTA.

Kampaņas organizētājs ir LTAB. Tā tiek finansēta no Ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Pielikumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu