Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu! (2009)

13.02.09

Vienkāršota ceļu satiksmes negadījuma noformēšanas kārtība tika ieviesta 2004.gadā un saskaņotie paziņojumi arvien vairāk iemanto autovadītāju uzticamību Latvijā. Šobrīd ceļu satiksmes negadījumi, kas tiek pieteikti, pamatojoties uz saskaņotajiem paziņojumiem, veido apmēram 50% no visiem apdrošināšanas gadījumiem.

Lai izglītotu transportlīdzekļu īpašniekus un vadītājus par saskaņotā paziņojuma pareizu aizpildīšanu maznozīmīgos ceļu satiksmes negadījumos, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) rīko sociālu kampaņu „Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu!”.

Kampaņas „Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu!” organizētājs ir LTAB. Tā tiek finansēta no Ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.