Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu! (2009)

13.02.09

Vienkāršota ceļu satiksmes negadījuma noformēšanas kārtība tika ieviesta 2004.gadā un saskaņotie paziņojumi arvien vairāk iemanto autovadītāju uzticamību Latvijā. Šobrīd ceļu satiksmes negadījumi, kas tiek pieteikti, pamatojoties uz saskaņotajiem paziņojumiem, veido apmēram 50% no visiem apdrošināšanas gadījumiem.

Lai izglītotu transportlīdzekļu īpašniekus un vadītājus par saskaņotā paziņojuma pareizu aizpildīšanu maznozīmīgos ceļu satiksmes negadījumos, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) rīko sociālu kampaņu „Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu!”.

Kampaņas „Autovadītāj, ietaupi laiku ar saskaņoto paziņojumu!” organizētājs ir LTAB. Tā tiek finansēta no Ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu