Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Rīgā tiekas 10 Baltijas jūras reģiona valstu Zaļās kartes biroju pārstāvji

25.03.13

Lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem Zaļās kartes (ZK) sistēmas dalībvalstu vidū un meklētu risinājumus problēmām, katru gadu tiek rīkota Baltijas jūras reģiona valstu ZK biroju sanāksme (Baltic Rim Meeting). Šogad sanāksmi rīkoja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), Rīgā, un tajā piedalījās pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas birojiem, tai skaitā arī ZK sistēmas prezidents Mariusz Wichtowski. Sanāksmes laikā tika sniegtas prezentācijas par aktualitātēm OCTA jomā katrā no valstīm, debatēts par ZK sistēmai nozīmīgiem jautājumiem, tai skaitā par neapdrošinātu transportlīdzekļu dalību ceļu satiksmē un iespējām atvieglot neapdrošinātu transportlīdzekļu identifikāciju ne tikai transportlīdzekļa reģistrācijas valsts ietvaros, bet arī pārrobežu gadījumos, kā arī situācijas saasināšanos ar Ukrainas un Bulgārijas OCTA apdrošinātājiem un par Azerbaidžānas un Armēnijas iespējamo pievienošanos ZK sistēmai.

PDF

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu