OCTA e-polises ieviešana šobrīd noris pēc plānotā grafika

27.03.08

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB): līdz šim veiktie sagatavošanās darbu rezultāti liecina, ka e-polises ieviešana Latvijā noris pēc plānotā grafika. Tas nozīmē, ka jau no šī gada 1.jūnija izmantojot distances saziņas līdzekļus (internetu) slēgts OCTA standartlīgums būs derīgs bez apdrošināšanas polises oriģināla, kas turpmāk, piedaloties ceļu satiksmē, vispār nebūs jāvadā līdzi, kā arī bez speciālās apdrošināšanas uzlīmes. Tai pat laikā OCTA standartlīgumu varēs slēgt ierastajā kārtībā – klātienē pie apdrošinātāja, saņemot polisi papīra formātā.
Slēdzot e-polisi, LTAB iesaka ņemt vērā vairākas lietas: no apdrošinātāja saņemto apstiprinājumu ieteicams izdrukāt un saglabāt, bet, dodoties uz ārzemēm, līdzi jāņem OCTA polises oriģināls. Savukārt pārliecināties, ka dati par noslēgto līgumu nodoti centrālajai datu bāzei, ikviens varēs arī LTAB mājas lapā ltab.old. PDF

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.