Ko darīt, ja nav zināms apdrošinātājs, kurš izsniedzis OCTA?

a zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātājs nav zināms, to var palīdzēt noskaidrot sazinoties ar savu apdrošinātāju vai LTAB, kā arī LTAB mājas lapā www.ltab.lv sadaļā „Atbildīgā apdrošinātāja meklēšana”. Persona, kura pretendē saņemt apdrošināšanas atlīdzību, iesniedz rakstveida pieteikumu zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātājam vai apdrošinātājam, kurš ir pilnvarots pieņemt zaudējumu pieteikumu LTAB vārdā, ja zaudējumi atlīdzināmi no Garantijas fonda.

Gadījumā, ja ceļu satiksmes negadījuma izraisītājs no notikuma vietas cenšas aizbēgt, jācenšas piefiksēt transportlīdzekļa valsts numura zīme. Tas vēlāk, sazinoties ar savu apdrošinātāju vai LTAB (vai LTAB mājas lapā) ļaus noskaidrot vainīgā transportlīdzekļa īpašnieka OCTA apdrošināšanas sabiedrību.

Saistītie jautājumi

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.