Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Ko darīt, ja nav zināms apdrošinātājs, kurš izsniedzis OCTA?

a zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātājs nav zināms, to var palīdzēt noskaidrot sazinoties ar savu apdrošinātāju vai LTAB, kā arī LTAB mājas lapā www.ltab.lv sadaļā „Atbildīgā apdrošinātāja meklēšana”. Persona, kura pretendē saņemt apdrošināšanas atlīdzību, iesniedz rakstveida pieteikumu zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātājam vai apdrošinātājam, kurš ir pilnvarots pieņemt zaudējumu pieteikumu LTAB vārdā, ja zaudējumi atlīdzināmi no Garantijas fonda.

Gadījumā, ja ceļu satiksmes negadījuma izraisītājs no notikuma vietas cenšas aizbēgt, jācenšas piefiksēt transportlīdzekļa valsts numura zīme. Tas vēlāk, sazinoties ar savu apdrošinātāju vai LTAB (vai LTAB mājas lapā) ļaus noskaidrot vainīgā transportlīdzekļa īpašnieka OCTA apdrošināšanas sabiedrību.

Saistītie jautājumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu