Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Ko darīt, ja esmu konstatējis kļūdu datos?

Bonus-malus sistēmā tiek izmantoti apdrošināšanas sabiedrību iesūtītie dati. Ja Jūs konstatējat kļūdu datos, tad Jūs varat griezties Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā ar rakstisku iesniegumu (Iesnieguma paraugs). Iesniegumā aprakstiet konstatētās kļūdas un norādiet Jūs un Jūsu transportlīdzekli/-ļus identificējošus datus (personas kods / uzņēmuma reģistrācijas numurs, transportlīdzekļa reģistrācijas numurs, šasijas numurs). Pēc iesnieguma saņemšanas LTAB sazināsies ar atbildīgo apdrošināšanas sabiedrību un, pēc korekciju veikšanas, Jums tiks veikts Bonus-malus klases pārrēķins.

Saistītie jautājumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu