Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Ko darīt, ja ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā transportlīdzekļa vadītājs patvaļīgi atstāj notikuma vietu?

Ja viens no ceļu satiksmes negadījumā (CSNg) iesaistīto transportlīdzekļu vadītājiem CSNg vietu patvaļīgi atstāj un neaizpilda saskaņoto paziņojumu, atsakās to aizpildīt vai abpusēji aizpildīt to nav iespējams, otra transportlīdzekļa vadītājs par CSNg nekavējoties paziņo Valsts policijai. Pieteikumu par CSNg radītajiem zaudējumiem cietusī puse iesniedz otra CSNg iesaistītā transportlīdzekļa apdrošinātājam vai LTAB, ja apdrošināšanas atlīdzība izmaksājama no Garantijas fonda (t.i. otra CSNg iesaistītā transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskā atbildība nav bijusi apdrošināta). Atbildīgo apdrošinātāju pēc transportlīdzekļa reģistrācijas numura var noskaidrot sadaļā „Atbildīgā apdrošinātāja meklēšana”.

Saistītie jautājumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu