Kāda civiltiesiskās apdrošināšanas polise ir jāiegādājas izbraucot no Latvijas?

Latvijā iegādātas standartlīguma polises ir derīgas visās Eiropas ekonomiskās zonas valstīs, t.sk. Šveicē, kā arī Serbijā, Horvātijā un Andorā. Šķērsojot šo valstu robežas ar derīgu standartlīguma polisi, nav nepieciešams papildus iegādāties ne Robežapdrošināšanas, ne Zaļās kartes apdrošināšanas līgumu.

Zaļā karte ir derīga Zaļās kartes sistēmas valstīs, kuras ir norādītas uz apdrošināšanas līguma priekšpuses (aversa). Zaļā karte ir nepieciešama braucot uz Albāniju, Bosniju un Hercegovinu, Baltkrieviju, Izraēlu, Irānu, Maroku, Moldovu, Maķedoniju, Melnkalni, Krieviju, Tunisiju, Turciju un Ukrainu.

Zaļā karte – tā ir Jūsu aizsardzība Zaļās kartes valstīs attiecībā uz trešajai personai nodarītajiem zaudējumiem, kas radušies CSNg rezultātā, Jūsu vainas dēļ.

Iebraucot valstī, kura neietilpst ne Eiropas Ekonomikas valsts zonā vai Zaļās kartes sistēmā, ir nepieciešams iegādātās tās valsts vietējo apdrošināšanas līgumu.

Saistītie jautājumi

Sīkdatnes

Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes darbību (t. sk. pārvaldību, pieejamību) un citas Jūsu izvēlētas sīkdatnes. Uzzini vairāk Sīkdatņu izmantošanas politikā un Datu apstrādes politikā. Savu izvēli jebkurā laikā varēsi mainīt, aktivizējot saiti Sīkdatņu iestatījumi.