Kāda civiltiesiskās apdrošināšanas polise ir jāiegādājas izbraucot no Latvijas?

Latvijā iegādātas standartlīguma polises ir derīgas visās Eiropas ekonomiskās zonas valstīs, t.sk. Šveicē, kā arī Serbijā, Horvātijā un Andorā. Šķērsojot šo valstu robežas ar derīgu standartlīguma polisi, nav nepieciešams papildus iegādāties ne Robežapdrošināšanas, ne Zaļās kartes apdrošināšanas līgumu.

Zaļā karte ir derīga Zaļās kartes sistēmas valstīs, kuras ir norādītas uz apdrošināšanas līguma priekšpuses (aversa). Zaļā karte ir nepieciešama braucot uz Albāniju, Bosniju un Hercegovinu, Baltkrieviju, Izraēlu, Irānu, Maroku, Moldovu, Maķedoniju, Melnkalni, Krieviju, Tunisiju, Turciju un Ukrainu.

Zaļā karte – tā ir Jūsu aizsardzība Zaļās kartes valstīs attiecībā uz trešajai personai nodarītajiem zaudējumiem, kas radušies CSNg rezultātā, Jūsu vainas dēļ.

Iebraucot valstī, kura neietilpst ne Eiropas Ekonomikas valsts zonā vai Zaļās kartes sistēmā, ir nepieciešams iegādātās tās valsts vietējo apdrošināšanas līgumu.

Saistītie jautājumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu