Ņemot vērā to, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību laika posmā no 16.03. – 14.04. LTAB klātienē klientus nepieņems!

Lūdzam Jūsu jautājumus sūtīt uz e-pastu ltab@ltab.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā, vai zvanīt uz tālr. Nr. 67114300.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Paldies par sapratni!

Ja es kā a/m īpašnieks iedevu a/m savam paziņam, kurš izraisīja CSNg ar manu a/m, vai šajā gadījumā man tiks piemērots Malus vai nē?

Malus tāpat kā Bonus tiek piemērots pārim transportlīdzeklis – īpašnieks/turētājs (ja transportlīdzekļa īpašnieks ir juridiska persona). Līdz ar to, ja ar Jūsu īpašumā esošo transportlīdzekli ceļu satiksmes negadījumu izraisa kāda cita persona, tad Malus tiek attiecināts uz Jums piederošo transportlīdzekli, ar kuru tika izraisīts ceļu satiksmes negadījums.

Saistītie jautājumi

Informējam, ka ltab.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot mājaslapu, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit

Piekrītu