NEZĪLĒ, BET IELĀDĒ LTAB OCTA APLIKĀCIJU!

 

LTAB OCTA aplikācija ir visām mobilajām ierīcēm draudzīga lietotne, kurā iespējams uzzināt OCTA polises darbības termiņu, salīdzināt izdevīgākos OCTA piedāvājumus pa tiešo no apdrošinātājiem, kā arī pieteikties atgādinājumiem par OCTA polises derīguma termiņu tuvošanos. Tāpat šeit uzzināsi savu Bonus-Malus klasi, transportlīdzekļu zaudējumu vēsturiskos un aktuālos datus, kā arī varēsi nosūtīt apdrošinātājam informāciju par satiksmes negadījumu. Aplikācija dod iespēju regulāri sekot līdzi savam autoparkam (līdz 4 transportlīdzekļiem).

 

 

Lejupielādē aplikāciju bez maksas App Store vai GooglePlay Store vietnēs un novērtē ērtības un plašo informācijas klāstu, ko tā sniedz!

 

 
 

Patlaban LTAB OCTA aplikācijā iespējams:

  • Uzzināt aktuālos datus par OCTA polisi un saņemt atgādinājumus par tās beigu termiņa tuvošanos
  • Noskaidrot izdevīgāko OCTA cenu un iegādāties to pa tiešo no apdrošinātājiem
  • Uzzināt transportlīdzekļu zaudējumu datus
  • Fiksēt ceļu satiksmes negadījumu un informēt par to savu apdrošinātāju
  • Uzzināt, kā pareizi aizpildīt saskaņoto paziņojumu
  • Uzzināt visus OCTA nozares jaunumus

 

Aplikācijas izstrādātājs – Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs informē, ka šis ir aplikācijas izstrādes pirmais solis. Iecerēts, ka nākotnē ar aplikācijas palīdzību varēs veikt gandrīz visas funkcijas, kas šobrīd tiek piedāvātas www.ltab.lv lapā.

 

Kampaņa tiek finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm